ГОРОДКІВКА

Освячення Новозбудованого Храму Воздвиження Хреста Господнього

8 жовтня 2011 року у Крижополі, що на Вінничині, не подалік від Городківки, єпископом Леоном Дубравським OFM, був освячений новий Католицький Храм.

Будівництво Храму в 2004 році розпочав тодішній настоятель парафії у Городківці бр. Йоан Дуклян Павлюк.

На Урочистість прибули гості з різних сторін, а саме: з Житомира – вищий настоятель Францисканців в Україні бр. Доброслав разом зі своїм заступником бр. Натанаїлом;

з Баранівки – бр. Олівер; з Чечельника – бр. Рафал разом з сестрами Альбертинками; з Шостки – бр. Леон та бр. Михайло; з Городківки – настоятель бр. Ярослав та бр. Домінік. Дієцезійні священики: з Томашполя  – декан о. Станіслав Свурка; з Вінниці о. Владислав Халупяк; з Гайсина о. Станіслав Шуляк та з Немирова – о. Павло Снігур.

Надзвичайними гостями були: православний священик Київського Патріархату, а також представники районної влади: голова держадміністрації Ліда Павлівна і Голова часів початку будівництва храму.

Свята Меса розпочалась перед входом в Храм, привітанням присутніх, молитвою і урочистого відкриття дверей. Після проповіді розпочався обряд освячення храму – намащення святим олієм вівтаря і стін храму.

На завершення Святої Меси, о. Юзеф Павлюк, дякуючи якому повстав цей храм, подякував усім присутнім, а ті які найбільш спричинилися до будівництва були нагородженні почесною грамотою.

Пан Мовчан, завдяки якому розпочалось будівництво, особисто подарував парафії ікону Тайної Вечері, надіючись що вона знайде свої місце в цьому храмі.

Після Служби Божої усі вірні разом з єпископ вийшли на подвір’я і йдучи процесійно навколо храму молились розарій за молоду парафію, після чого парафіяни запросили до шведського столу усіх гостей.

бр. Михайло

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)