ОБЛАТКОВА ЗУСТРІЧ,  ПОЛОННЕ

Полонне 4 січня 2011 року

Вже традиційно Брати Францисканці з Провінції Св. Архангела Михаїла Ордену Братів Менших в Україні збираються на братерській зустрічі, щоб поділитися різдвяним хлібом – облаткою і скласти один одному найкращі побажання на новий наступний рік служіння Богу, братам і Церкві.    Зустріч відбулася 4 січня 2011 року у Полонному, що на Хмельниччині. З’їхалось понад 50 братів з різних куточків України, а також з-за кордону, а саме з Білорусії, Польщі та Італії. Кожного року на цю зустріч приїжджають також францисканські єпископи з Провінції. Цього року брати мали можливість розділити свою радість з єпископом Леонідом Дубравським, Ординарієм Кам’янець-Подільським, та єпископом Станіславом Широкорадюком, генеральним вікарієм Київсько-Житомирської дієцезії.   

Своє святкування брати розпочали разом з вірними полончанами у Святій Літургії. Очолив її єпископ Леонід Дубравський, співслужителями були: єпископ Станіслав Широкорадюк; Провінціальний міністр Провінції бр. Доброслав Копистеринський; вікарій Провінції бр. Натанаїл Зайонц і понад тридцять братів священиків.    Божественну Літургію окрасили асистою брати клірики з Провінції, які навчаються у Польщі та в Італії, а також молодіжний парафіяльний хор під керівництвом с. Альбіни Сегеди зі згромадження Сестер Гонораток. Присутньою на Святій Літургії була також вікарія – вища настоятелька Сестер Гонораток в Україні с. Анна Кліпацька.     Полонська парафія є багата на покликання, тому багато хто з братів мали радість бачити рідних парафіян, а також при нагоді завітати з різдвяними та новорічними побажаннями до своїх рідних та близьких.     Францисканці спільно дякували Господу Богу за цю братерську зустріч, а після Служби Божої мали можливість поспівати колядки разом з епископом-ординарієм Леоном Дубравським, відомим своєю любов’ю до різдвяних пісень. Після чого брати складали один одному побажання, ділились облаткою та своїми враженнями за смачною вечерею.

бр. Михайло Багінський, ofm

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)